ТОВ ≪НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ≪ПІВДЕНДІПРОВОДГОСП≫
Офіційний сайт
ГоловнаНапрямки діяльностіПро насОб'єктиНагородиРезюме провідних фахівцівКонтакти
«НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ПІВДЕНДІПРОВОДГОСП» засноване в травні 2020 року, об’єднавши висококваліфікованих фахівців, які мають великий досвід для виконання комплексу передпроектних та проектних робіт і надання якісних послуг з розробки проектно-кошторисної документації.

Нам вдалось зібрати справжню команду професіоналів – від науковців до проектувальників.

Багаторічний досвід допомагає нам створювати проекти, які повністю відповідають високим вимогам замовників. Команда висококваліфікованих фахівців нашого об’єднання має значний досвід, що дає змогу реалізувати цікаві ідеї та поєднати їх з якісною реалізацією.

Після розробки, за домовленістю, ми супроводжуємо узгодження виконаної проектно- кошторисної документації у всіх необхідних інстанціях та при проходженні експертизи. Накопичений досвід виконавців, співпраця з провідними науковими організаціями та установами, програмне забезпечення дозволяють якісно і своєчасно виконувати роботи відповідно до поставлених завдань замовника в контексті сучасних вимог з ефективності, екологічної безпеки, «зеленого будівництва».

Для виконання зазначених робіт фахівці мають всі необхідні ліцензії, сертифікати та накопичений досвід та дотримуються комплексного проектування у всіх частинах і розділах проекту: від розроблення ескізного проекту до здійснення авторського нагляду.

Всі бажання замовників будуть втілені у реальність. Наша команда завжди намагається знайти найбільш оптимальне проектне рішення, що дозволяє виконувати усі завдання та задовільнити основні потреби замовника.

В своїй роботі ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ПІВДЕНДІПРОВОДГОСП» постійно співпрацює з провідними науковими організаціями та установами, такими як:

- Одеська Державна Академія Будівництва та Архітектури;

- Одеський державний екологічний університет;

- Одеський державний університет ім.Мечнікова;

- Одеський національний морський університет;

- Інститут зрошуваного землеробства НААН України м.Херсон;

- Інститут водних проблем і меліорації НААН України;

- Інститут громадського здоров'я ім.О.М.Марзєєва НАМН України;

- Фізико-хімічний інститут ім.О.В.Богатського НАН України;

- Одеський філіал Інституту біології південних морів ім.А.О.Ковалевського НААН України;

- ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України»;

- Національна Академія Наук України;

- Науково-дослідна установа “Український науковий центр екології моря”
та використовує їх напрацювання для наукового обґрунтування проектних робіт.
Комплексний підхід дає можливість створювати та реалізовувати складні проекти різного спрямування. Багатий досвід і десятки завершених проектів нашими фахівцями гарантують високу якість виконання поставлених завдань з дотриманням термінів. Проекти, розроблені нашими фахівцями, успішно функціонують та задовольняють соціальні потреби.
65048, м. Одеса., вул. Велика Арнаутська, 15
Директор: Карташев Богдан Валерійович
Телефон: 050 415 50 92

ГІП: Чижик Олег Анатолійович
Телефон: 050 415 50 98
Е-mail: npovodhoz@gmail.com