ТОВ ≪НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ≪ПІВДЕНДІПРОВОДГОСП≫
Офіційний сайт
ГоловнаНапрямки діяльностіПро насОб'єктиНагородиРезюме провідних фахівцівКонтакти

Досвід роботи ГІПа Чижика О. А. :

1986 … 2018р Державний регіональний проектно-вишукувальний інститут «Укрпівдендіпроводгосп». Сфера діяльності підприємства: проектування меліоративних (зрошення і осушення) систем, систем с/г водопостачання та каналізації, річкових гідротехнічних споруд та інших водних об'єктів в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, а з 2015 року в цілому по Україні.
1986 … 1996р Посада: інженер-проектувальник 3, 2 і 1 категорії та провідний інженер відділу меліоративного проектування Миколаївській області та відділу меліоративного проектування №3 Функціональні обов'язки:
 • прийняття проектних рішень середньої складності за окремим розділом (частини) проекту;
 • підготовка відповідного розділу пояснювальної записки;
 • участь у підготовці головним спеціалістом відділу технічного завдання суміжним відділам;
 • участь у зборі початкових даних для проектування;
 • здійснення авторського нагляду за будівництвом проектованих об'єктів з питань, що входять до компетенції.
 • Досягнення: брав участь у розробці робочої документації Явкінської зрошувальної системи 2-га черга, проектах Явкінської зрошувальної системи 3-тя та 4-та черга будівництва, проекті Мічурінської зрошувальної системи, робочому проекті Білоусовської зрошувальної системи та багатьох інших.
  1996 … 2006р Посада: заст. ГІПа відділу меліоративного проектування №3, ГІП і начальник відділу водопостачання та каналізації №2 Функціональні обов'язки:
 • участь у формуванні портфеля замовлень, що проводяться замовником у тендерах (торгах) при розміщенні замовлення на проектування і будівництво об'єктів;
 • підготовка даних для укладання договору (контракту) із замовником на виконання проектно-вишукувальних робіт та надання інженерно- консультаційних послуг;
 • визначення складу учасників розробки проекту, у тому числі субпідрядних проектних та вишукувальних організацій, розподіл між ними завдань і укладання угод про обсяги робіт, умови їх оплати та терміни виконання;
 • участь у виборі й погодженні місця розташування об'єкта будівництва, у підготовці завдання на проектування або документа, що його замінює, і, за необхідності, в організації інженерних обстежень;
 • визначення планових і фактичних витрат на проектно-дослідні роботи; визначення вартості розробки розділів і частин проекту; ведення обліку та контролю за витрачанням розробниками грошових коштів відповідно до завдання на проектування;
 • контроль відповідності технічного та економічного рівня прийнятих проектних рішень і термінів виконання робіт встановленим вимогам, забезпечення розробки необхідних варіантів для виявлення найбільш доцільних і економічних проектних рішень;
 • координація проектно-вишукувальних робіт по всьому комплексу проекту, своєчасне внесення змін до умов договору (контракту) із замовником і угоди з учасниками розробки проекту, пред'явлення претензій та вирішення спорів;
 • захист проектних рішень в органах експертизи і при затвердженні проектної документації замовником;
 • здійснення авторського нагляду і моніторингу ходу робіт при будівництві; своєчасне вирішення питань, пов'язаних з проектуванням, які виникають в процесі будівництва, введення і освоєння проектних об’ємів та експлуатації об'єкта.
 • Досягнення: розробка робочого проекту зрошувальної системи в
  господарстві «Зоря», розробка проектів реконструкції насосних станцій різних зрошувальних систем та самих систем, коригування проекту Дністровського групового водопроводу (1-а черга), проектування бюветних комплексів (м.Одеса– 17 шт., м. Южне– 2 шт., м. Теплодар– 2 шт., м. Баштанка– 1 шт.,м. Болград – 1 шт., с. Бурлача Балка – 2 шт.) та локальних водопроводів у населених пунктах Одеської і Миколаївської обл.
  2006 … 2013р. Посада: ГІП, начальник відділу комплексного проектування і заступник
  головного інженера інституту. Функціональні обов'язки –окрім обов'язків ГІПа і начальника відділу, курування відділів меліоративного проектування, водопостачання, каналізації та промислово-цивільного будівництва. Отримав кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника в частині забезпечення механічного опору та стійкості для проектування об’єктів СС1…СС3.
  Досягнення: проекти водопровідних та каналізаційних насосних станцій, проекти інженерного захисту території (протизсувні та берегоукріплювальні заходи Крижанівка, Шабо, Іллічівськ (Чорноморськ), Сичавка), протипаводкові проекти на Прикарпатті (27 проектів, 21 реалізовано), водопроводи в8 ми селах Львівської області, реконструкція осушувальної системи в Закарпатті, ТЕО Пістрялівського групового водопроводу, подача морської води в Куяльницький лиман.
  2013 … 2014р. Посада: заст. директора інституту з економіки.
  Функціональні обов'язки – керівництво фінансовою та економічною діяльністю інституту.
  Досягнення: розробка нового положення про заробітну плату і переведення відділів інституту на повний внутрішній госпрозрахунок.
  2014 … 2018р. Посада: директор ДРПВІ «Укрпівдендіпроводгосп»
  Функціональні обов'язки – керівництво інститутом.
  Досягнення: отримання статусу головного інституту галузі, мінімізована збитковість роботи інституту та в 2016 і 2018 роках інститут отримує прибуток не менше 10% від загального доходу.
  Перша половина 2019р. Провідний інженер та начальник технічної служби Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор'я та нижнього Дунаю.
  Друга половина 2019 р. до травня 2020 р. ФОП Чижик Олег Анатолійович. Проектування під ключ об’єктів водогосподарського комплексу: водопроводи, каналізація, водопровідні та каналізаційні очисні споруди, інженерний захист території (протизсувні та берегоукріплювальні заходи, захист від затоплення та підтоплення, меліоративні (осушення, зрошення) системи та споруди. Досягнення. Отримав перше місце на міжнародному конкурсі «International construction contest.European Award» за проект «Берегоукріплювальні роботи вдовж узбережжя Чорного моря в с.Крижанівка» та успішну його реалізацію.
  Паралельно з основною роботою працював за сумісництвом:
  1996 … 2006 р. Доцент кафедри гідротехнічних споруд Одеської академії будівництва та архітектури.
  Функціональні обов'язки – викладання курсів зрошувальних і осушувальних меліорацій, ведення курсових проектів по спеціальності.
  Досягнення: розробка методичних рекомендацій з викладання курсів.
  2004 … 2006 р. Представник ProMinentDosiertechnikGmbH на півдні України.
  Функціональні обов'язки – технічні консультації та продаж обладнання ProMinent.
  Досягнення: здійснені успішні поставки обладнання на очисні споруди Кілійського групового водопроводу.
  Освіта: 1981 … 1986 р. Херсонський сільгоспінститут ім.А.Д.Цюрупи.
  Спеціальність – інженер-гідротехнік.
  Спеціалізація: зрошення та с/г водопостачання.

  Досвід роботи Карташева Богдана Валерійовича:

  2006 по 2019 р Державний регіональний проектно-вишукувальний інститут «Укрпівдендіпроводгосп». Сфера діяльності підприємства: проектування систем водопостачання та каналізації, річкових гідротехнічних споруд та інших водних об'єктів в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, а з 2008 року в цілому по Україні.
  2006...2013 р. Посада: інженер-проектувальник 3, 2 і 1 категорії та провідний інженер відділу комплексного проектування. Функціональні обов'язки:  прийняття проектних рішень середньої складності за окремим розділом (частини) проекту;  підготовка відповідного розділу пояснювальної записки;  участь у підготовці головним спеціалістом відділу технічного завдання суміжним відділам;  участь у зборі початкових даних для проектування;  здійснення авторського нагляду за будівництвом проектованих об'єктів з питань, що входять до компетенції. Досягнення: брав участь у розробці робочої документації по ліквідації паводку в Черновецький обл. у 2008 р.; по будівництву водопроводів у Львівській обл. у 2009 р.; берегоукріплення в с. Старі Петрівці Київської обл. у 2012 р.; Розчистка з’єднувальних каналів по р. Дунай у 2013 р.;
  2013…2019 р. Посада: начальник відділу комплексного проектування. Функціональні обов’язки:  підготовка даних для укладання договору (контракту) із замовником на виконання проектно-вишукувальних робіт та надання інженерно- консультаційних послуг;  визначення складу учасників розробки проекту, у тому числі субпідрядних проектних та вишукувальних організацій, розподіл між ними завдань і укладання угод про обсяги робіт, умови їх оплати та терміни виконання;  участь у виборі й погодженні місця розташування об'єкта будівництва, у підготовці завдання на проектування або документу, що його замінює і, за необхідності, в організації інженерних обстежень;  визначення планових і фактичних витрат на проектно-дослідні роботи; визначення вартості розробки розділів і частин проекту; ведення обліку та контролю за витрачанням розробниками грошових коштів відповідно до завдання на проектування;  контроль відповідності технічного та економічного рівня прийнятих проектних рішень і термінів виконання робіт встановленим вимогам, забезпечення розробки необхідних варіантів для виявлення найбільш доцільних і економічних проектних рішень;  координація проектно-вишукувальних робіт по всьому комплексу проекту, своєчасне внесення змін до умов договору (контракту) із замовником і угоди з учасниками розробки проекту, пред'явлення претензій та вирішення спорів;  захист проектних рішень в органах експертизи і при затвердженні проектної документації замовником;  здійснення авторського нагляду і моніторинг ходу робіт при будівництві; своєчасне вирішення питань, пов'язаних з проектуванням, які виникають в процесі будівництва, введення і освоєння проектних об’ємів та експлуатації об'єкта. Досягнення: проекти насосних станцій, проекти інженерного захисту території (протизсувні та берегоукріплювальні заходи; будівництво гідротехнічної споруди з метою подача морської води в Куяльницький лиман.
  Паралельно з основною роботою працював за сумісництвом:
  2006 по 2020. Активіст громадської організації: «Міжнародний громадський рух «З'єднані хвилі»». Зам. начальника дистанційного навчання громадського об’єднання НАУ ЕРА, викладач кафедри ОТ.
  2014 … 2018р. Посада: директор ДРПВІ «Укрпівдендіпроводгосп»
  Функціональні обов'язки – керівництво інститутом.
  Досягнення: отримання статусу головного інституту галузі, мінімізована збитковість роботи інституту та в 2016 і 2018 роках інститут отримує прибуток не менше 10% від загального доходу.
  Перша половина 2019р. Провідний інженер та начальник технічної служби Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор'я та нижнього Дунаю.
  Друга половина 2019 р. до травня 2020 р. ФОП Чижик Олег Анатолійович. Проектування під ключ об’єктів водогосподарського комплексу: водопроводи, каналізація, водопровідні та каналізаційні очисні споруди, інженерний захист території (протизсувні та берегоукріплювальні заходи, захист від затоплення та підтоплення, меліоративні (осушення, зрошення) системи та споруди. Досягнення. Отримав перше місце на міжнародному конкурсі «International construction contest.European Award» за проект «Берегоукріплювальні роботи вдовж узбережжя Чорного моря в с.Крижанівка» та успішну його реалізацію.
  Паралельно з основною роботою працював за сумісництвом:
  2006 по 2020. Активіст громадської організації: «Міжнародний громадський рух «З'єднані хвилі»». Зам. начальника дистанційного навчання громадського об’єднання НАУ ЕРА, викладач кафедри ОТ.
  Освіта: 1996-2000 р. 2000…2007 р. Морехідний коледж технічного флоту. Спеціальність – інженер-гідротехнік (бакалавр). Одеська академія будівництва та архітектури. Спеціальність –інженер- гідротехнік (спеціаліст).
  Професійні навички: Досвідчений користувач ПК: Word, Excel, PowerPoint, Avtocad, програм по розрахунку ПВР, SonyVegas. Вміння оптимізувати робочий процес.
  65048, м. Одеса., вул. Велика Арнаутська, 15
  Директор: Карташев Богдан Валерійович
  Телефон: 050 415 50 92

  ГІП: Чижик Олег Анатолійович
  Телефон: 050 415 50 98
  Е-mail: npovodhoz@gmail.com